Pohár KFS: FK Vysoká n.L. : TJ Sokol Roudnice 3:4 (2:2)

25.08.2011 08:41

Branky: Mikan 2 (1 z pen.), Krejcar Jan, Hůlka

Sestava TJ Sokol Roudnice: Zasadil – Mikan, Vlnas (46. Šiška), Krejcar Jakub – Hanousek (65. Hůlka), Schmidt, Vlasák, Koblížek, Krejcar Jan – Kmoníček (85.Novotný), Krejcar Tomáš

Do Vysoké n.L. jsme odjížděli povzbuzeni víkendovou výhrou, ale z které si někteří odnesli lehká zranění a tak nebyli úplně fit. Jednalo se o Bednáře, který doléčoval zraněná žebra a také Hůlku, který měl problémy s přitahovačem stehenního svalu. Druhý jmenovaný byl ale připraven v případě nutnosti v průběhu zápasu zasáhnout. Domácí hrající sice nižší soutěž, ale mající ve svém středu velice kvalitní fotbalisty se zkušenostmi i z divize byli v úvodu aktivnější a nakonec to byli i oni, kdo se ujal ve 14. minutě vedení. Naši hráči dokázali srovnat o dvacet minut později, když se prosadil Tomáš Krejcar. O 3 minuty na to ale šli domácí opět do vedení, které jim ale vydrželo jedinou minutu, to se prosadil Mikan. Poločas tak skončil 2:2. Do druhé půle jsme lépe vstoupili my, když se po průniku Tomáše Krejcara kopala penalta a Mikan se nemýlil. Domácí ale o deset minut později dokázali vyrovnat. V následujících minutách jako by oba týmy opustilo střelecké štěstí a tak si diváci počkali na rozuzlení postupové záplatky až do 90. minuty, kdy se vítězným a také postupovým gólem prosadil střídající Hůlka, který musel na hřiště za zraněného Hanouska. Velmi kvalitní utkání se spoustou branek nakonec skončilo pro šťastnější tým z Roudnice. Postup do čtvrtfinále je pro nás velkým úspěchem a navíc se v něm naši fandové mohou těšit na domácí derby s Libčanami, které bude na programu v květnu příštího roku.  

Fotogalerie + videorozhovor: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/2011-08-24/

Zpět