Pohár KFS| Sokol Malšovice : TJ Sokol Roudnice 0:5 (0:2)

29.07.2013 09:55

Branky: 15., 47. a 52. Pejchal, 35. Krejcar Jan, 77. Bednář Z. (p)

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Pajgrt, Vlasák, Krejcar Jakub - Kobližek Jakub (65. Bárta), Židík (55. Koutník), Bednář Z., Krejcar Jan - Krejcar T. , Pejchal

Hned od úvodních minut jsme diktovali tempo hry a zatlačili domácí do defenzívy. První branka padla po 15 minutách, když se zpoza vápna přesně trefil Pejchal. Stejný hráč poté nastřelil tyč a v dobré šanci také nohy vyběhnuvšího brankáře. V šanci neuspěli pak bratři Tomáš a Jakub Krejcarovi, a tak to na sebe vzal ten třetí. Honza Krejcar převzal za polovinou hřiště míč a přímočaře postupoval až sám před brankáře, kde nezaváhal. Další branky pak padaly po přestávce. Během pěti minut se dvakrát prosadil Pejchal a v 77. minutě byla po faulu na Z. Bednáře odpískána penalta, kterou faulovaný s přehledem proměnil. Čisté konto si zaslouženě připsal Tomek, když ve druhé půli vyřešil jedinou ošemetnou situaci kvalitním zákrokem. Hra obou mužstev trochu trpěla absencemi a hlavně velkým horkem, i tak ale tým je nutno pochválit za zodpovědný výkon. Nutno dané utkání stále hodnotit jako přípravu, ve které se často hráči točí na vícero postech. Až první mistrovská utkání ukáží zda je tým v tak dobré formě jak se prozatím prezentuje. Další kolo poháru KFS bude sehráno v Roudnici  v sobotu od 17:30 s týmem Chlumce n.C.

Zpět