Pohár KFS: TJ Sokol Roudnice : Černilov 3:1 (0:1)

12.08.2010 06:03

Branky: Linhart, Klapka, Bednář Z.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák (46. Jarkovský) - Krejcar Jakub, Koudelka, Vlnas, Mrštík - Špaček V. (46. Linhart), Pajgrt (75. Kmoníček), Bednář Z., Klapka - Bendnář V., Krejcar Jan

Po rychlém gólu hostu jsme první půli neodehráli příliš dobře a nedokázali s ukazatelem skóre na vlastní straně hnout. Po změně stran se ale naše hra výrazně zlepšila. Začali jsme být důraznější, rychlejší a hlavně kombinačně se celému týmu dařilo. Po několika zastřelováních se krásně prosadili Klapka a skórující Linhart. Vedení na naši stranu pak strhl sám Klapka. Poté si o slovo řekl střídající Kmoníček, který dvakrát využil přihrávky Krejcara, ale v obou případech z toho bylo jen břevno. Fyzicky odcházející hostu v tu dobu již na náš rozjetý tým neměli a v závěru jim přidal třetí branku střelou z dálky Z. Bednář. Hra ve druhém poločase potěšila oko všech přítomných. Byl to z naší strany velmi aktivní a důzarný fotbal. Veřme, že podobný výkon podá náš tým i v prvním domácím utkání.

Zpět