Pohár KFS: TJ Sokol Roudnice : TJ Sokol Kratonohy 5:4 (2:2)

07.08.2011 14:20

Branky: Hůlka 3, Kmoníček, Vlasák

Sestava: Zasadil - Novotný (35.Klapka M.(80. Svatoň A.), Šiška, Krejcar Jakub - Koblížek, Mikan, Vlasák, Hůlka, Krejcar T. - Krejcar Jan, Kmoníček (65. Melichar)

Oba týmy v improvizovaných sestavách začali hned od úvodu velice aktivně a dlouho divaci nečekali ani šance ani na góly. První branka padla již v 5. minutě, kdy trochu zaplaval míč před domácím Zasadilem a ten na změnu směru letu míče již nedokázal zareagovat. O pár minut později to již bylo 0:2, když ve vápně zaváhal akub Krejcar a hostující hráč sám před Zasadilem nezaváhal. Domácí dokázali ale na danou situaci zareagovat brankou na 1:2 a začali mít mírnou herní převahu. Hosté byly ale v přechodu do útočné fáze velmi nebezpeční a akcie domácích několikrát "kouzelnicky" podržel Zasadil. Domácí mohli vyrovnat po samostaném nájezdu Hůlky, ale ten těsně minul již odkrytou branku hostí. Lépe si vedl o pár minut později Vlasák a tak poločas skončil 2:2. Druhá půle prisla divákům napínavý souboj až do samotného konce. Stěžejní roli v něm hrál Aleš Hůlka, který hatrikem zajistil domácím výhru.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Pohar_KFS_Roudnice_A_Kratonohy_A_5_4/

Rozhovory po utkání: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Rozhovory_po_zapase_KFS_Roudnice_A_Kratonohy_A_5_4/

 

Zpět