Pohár mladších žáků: Kunčice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:8 (1:4)

29.04.2012 15:13

Branky: Vítek 2,Halberštát 2,Vodička 2,Mičiak,Pospíšil.

V pohárovém utkání nám los postavil do cesty sousední Kunčice.Domácí tým dokázal vzdorovat pouze na začátku utkání.Po chybě v obraně jsme dovolili domácím vsítit jedinou branku,jinak si obrana a gólman zaslouží uznání.To v útočné fázi nám to šlo podstatně hůře.Vypracovali jsme si dost možností,ale slabá střela,špatná přihrávka nebo zlý výběr místa nás připravovali o další zápis do listiny střelců.Přitom právě s takovýmto soupeřem by si hráči měli dodat sebevědomí a naplno ukázat co vlastně umí a co v nich je.Také nás s panem Pospíšilem,mým asistentem napadlo,že jsme stará škola,která už tomu dnešnímu pojetí fotbalu moc nerozumí a proto by bylo potřeba shánět k žákům někoho mladšího,například z řad hráčů B týmu.

 

 

Zpět