Pohár mladších žáků : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : FC HK žákyně 5:6 (2:4)

22.05.2013 10:13

Branky: Pospíšil 3,Halberštát 2.

V úvodu utkání jsme se usadili na půlce soupeře a vytvořili si několik dobrých střeleckých příležitostí.Po rohovém kopu Halberštáta si ostrý míč hostující brankářka srazila do brány a my se ujali vedení.To bylo ale na dlouhou dobu vše.Najednou byli naši hráči u všeho déle,nebyli jsme důrazní v osobních soubojích a žákyně si vytvářely šance,ze kterých nebyl žádný problém skórovat.Po vyrovnání na 1:1 jsme ještě měli velkou možnost,ale Halberštát asi ze 3 metrů branku přestřelil.Do vedení se žákyně dostaly po jednoduché dorážce zcela volné hráčky a za chvíli přidaly třetí branku.Na 2:3 snížil tvrdou střelou Pospíšil.Do poločasu však místo vyrovnání žákyně z rychlého brejku zvýšily na 4:2.Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním výsledek otočit na svoji stranu,bohužel dva rychlé góly znamenaly stav už 2:6.Pospíšil z pokutového kopu snížil na 3:6 a Halberštát po parádní samostatné akci na 4:6.Když Pospíšil další přesnou střelou snížil na rozdíl jediné branky,ještě nějaký čas na vyrovnání zbýval,ale žákyně si závěr pohlídaly a zcela zaslouženě postoupily do dalšího kola.Je to už několikáté utkání,kdy proti vyspělejšímu soupeři nedokáží někteří naši hráči vlastně nic.Chybí jim rychlost a důraz.Pochvalu dnes zaslouží čtveřice Kotek,Srpková,Halberštát a Pospíšil. 

Zpět