Pohár OFS: SK Roudnice "B" : Boharyně 3:1 (2:0)

11.09.2015 08:37

Sestava SK Roudnice: Šanda – Kučera (46. Mrštík), Novotný, Matoušek, Vanc (65. Klapka) – Koutník L., Pospíšil, Švadlenka (60. Mičiak), Koutník D. (80. Klempíř) – Melichar, Vítek

 

Branky: Vítek, Melichar, Koutník L.

 

V pohárovém utkání jsme přivítali nedávného soupeře z mistrovských utkání Boharyni. Vzhledem k všednímu dni utkání měli oba soupeři trochu problémy se slepením sestavy. Určitě ale hůře na tom byli hosté, kteří dokonce chvilku hráli o deseti. Toho jsme dokázali poměrně rychle využít a dostat se do vedení 1:0, když Vítek doklepával přihrávku Denise Koutníka. Dále jsme měli územní převahu a přicházeli i šance, ale jejich zakončení nebylo přesné. Neuspěl Melichar, Vítek ani Koutník. I hosté začali osmělovat a hned dvakrát musel tým podržet brankář Šanda. Uklidnění přinesl pak nakrátko rozehraný roh a zakončení Melichara. Navíc o chvilku později mohl zvýšit Vítek, ale sólový nájezd nezakončil gólově. Druhý poločas jsme tentokrát hned od začátku zvládli a poměrně jasně kontrolovali hru. Hosté měli problémy s rozehrou, ale když už se jim podařilo překonat obranu byly jejich akce nebezpečné. Šance se tak tvořili na obou stranách, ale bez gólového zakončení. Až se po pěkné akci prosadil Lukáš Koutník a zdálo se být rozhodnuto. Výsledek naše hráče trochu ukolébal a postupně se projevila střídání a únava. Hosté si začali vytvářet více šancí a také se gólově prosadit cca v 75. minutě. Stav 3:1 zůstal až do konce i přes množství velkých šancí hlavně na naší straně. Hlavně nájezdy Vítka, Melichara a také šance Klempíře volaly po gólu. V odlišných sestavách se tak zrodil stejný výsledek jako v mistrovském utkání. Nyní je nutné na výhru navázat v sobotu proti Prasku.

Zpět