Pohár OFS: SK Roudnice "B" : Stěžery 0:3 (0:2)

24.09.2015 17:23

Sestava SK Roudnice „B“: Šanda – Gráf, Novotný, Mikan, Matoušek (48. Vanc) – Koutník D., Pospíšil, Vlasák, Voříšek (30. Toměš) – Melichar (60. Švadlenka), Krejcar Jakub

 

V posílené sestavě jsme se v poháru postavili na domácí půdě velice kvalitnímu soupeři, který bojuje o postupové pozice z okresního přeboru. Hned od začátku se předváděla oboustranně velmi aktivní a rychlá hra se spoustou šancí a obou stranách. Hosté byly ale v jejich proměňování mnohem přesnější a velmi rychle se ujali vedení po brankách bratrů Váchových. Naše šance volali po brankách asi stejně hlasitě, ale buď je zastavilo břevno či tyč jako v případě šance Pospíšila a Mikana či nepřesné zakončení. Druhou půli jsme byli ještě o kousek aktivnější než hosté, ale našim šancím chyběl i kus štěstí. Postupně se neprosadil Krejcar a chvilku po něm Novotného trestný kop vykopával z brankové čáry Tušic. Poté v samostatných nájezdech pohořeli Toměš i Švadlenka. Hosté spoléhali na rychlé brejky, které ale dokázala obrana ve spolupráci s brankářem Šandou přežít bez úhony. V závěru po vyloučení jednoho z hostujících hráčů měli ještě šance na skórování Koutník a Krejcar, ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Konečný výsledek pak po trochu odevzdané rozehrávce z naší strany podepsal patičkou mladý Samšeňák, který tak uzavřel výsledek utkání na 3:0 v náš neprospěch. V utkání s kvalitním a hlavně rychlostně vybaveným soupeřem jsme i díky posílení 3 hráči z áčka nepropadli, ale proměňování šancí dnes bylo z naší strany mizerné.


 

 

Zpět