Pohárové utkání naši mladší žáci zvládli

28.04.2011 10:19

Pohár mladších žáků: Lhota pod Libčany : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:3 (0:1)

Branky:Mičiak 2,Vlasák

Utkání s velmi vyspělým soupeřem jsme začali s velkým ostychem.Domácí nás zatlačili na naší polovině a střelami zpoza vápna ohrožovali naší branku.Naštěstí bez úspěšné koncovky.Po pár minutách jsme začali vyrovnávat hru a dostali se i do několika slibných možností.Po jedné takové prošel míč na zadní tyč,kde byl připravený Jakub Mičiak a ten se nemýlil.Do kabin jsme tedy odcházeli s jednogólovým náskokem.V kabině jsme si řekli,že i s takto vyspělým soupeřem máme šanci utkání zvládnout,jen je potřeba dále pokračovat v aktivní hře.Do druhé půle domácí nevlétli tak,jak jsme očekávali.Naopak nám vyklidili střed hřiště a tak se začal valit útok za útokem na domácí branku.Po důrazné hře Davida Vlasáka ve vápně přišli obránci o míč a ten našel před brankou zcela volného Mičiaka,pro kterého už nebyl problém dopravit míč na správné místo 0:2.Do hry se domácí vrátili v momentu,když náš stoper Matoušek musel pro zranění opustit trávník,obrana si dobře nepřebrala domácí útočníky a bylo sníženo 1:2.To už zbývalo do konce pár minut.Místo závěrečného náporu však přišla skvělá kolmice na Vlasáka a ten tváří v tvář nedal domácímu brankáři šanci 1:3.Pochvalu zaslouží nejen základní sestava,ale i lavička,ktérá dnes dokázala,že fotbal také umí.

Vladimír Novotný

 

Zpět