Poslední mistrovská utkání.

21.06.2014 21:15
Turnaje Lhota a Roudnice
 
Lhota pod Libčany, 3.6. 2014
Olympia HK- Roudnice A  9 - 3
Kněžour 3
Lhota - Roudnice A 4 - 5
Kněžour 4, Sidor
Sestava : Křenek - Rejl, Pajgrt, Kněžour, Sidor, Nun, Mikanová, Novák, Krupka
V turnaji jsme narazili na dvě odlišná mužstva. Olympia byla od začátku lepší, vycházela z dobré obranné práce a podnikala nebezpečné protiútoky zakončené přesnou střelbou. Lhota nastoupila s mladšími hráči, kteří odehráli výborný první poločas. S nepříznivým poločasovým stavem nebyli trenéři spokojeni a po důrazné domluvě nás bylo ve druhé půli plné hřiště. Vstřelili jsme pěkné branky a zápas otočili. 
                                                                         
Roudnice, 14.6. 2014
 
Roudnice A - Malšovice 7 - 2
Rejl 5, Nun, Křenek
Roudnice A - Třebechovice 5 - 6
Rejl 2, Nun 2, Křenek
Sestava : Sidor - Novák, Křenek, Nun, Rejl, Krupka, Mikanová
V posledním turnaji letošní sezóny jsme se museli vyrovnat s několika absencemi. To se nám podařilo  hlavně v prvním utkání a v první půli druhého. Dobrý výkon podal hlavně Patrik. První utkání jsme od začátku ovládli, hra se líbila a vstřelili jsme pěkné branky. Ve druhém to vypadalo na podobný průběh. Ale soupeř ve druhé půli zabral a my jsme mu to naší lehkomyslností umožnili. Stále se máme co učit. 
 
Ve čtvrtek 26. 6. proběhne na domácím hřišti drsné utkání rodiče versus děti a po něm se rozloučíme se sezónou a také s některými spoluhráči.
                                                                                                                              Z. Mikan, M. Nun
 
Zpět