Postup béčka do III. třídy

27.06.2014 13:52

"Dovolte mi tímto poděkovat všem hráčům, kteří se podíleli na historickém postupu naše B týmu do III. třídy.  Dále pak děkuji i trenéru Koudelkovi za výpomoc při trénincích či zápasech a také trenéru Michalu Luňákovi za jeho práci v úvodu soutěže. Poděkování také patří funkcionářům roudnického klubu a hlavně fanouškům za jejich podporu.  Ti jež jsme opomněl mi snad prominou.

Ač se nám to nepodařilo hned na hřišti v Kosičkách, tak mám z této události upřímně velkou radost. Za dobu existence roudnického B týmu jsme se tomu dokázali přiblížit pouze před dvěma lety, kdy jsme ale nestačili na Boharyni. Nyní jsme si nechali přímý postup proklouznout mezi prsty v závěrečných čtvrthodinkách posledních zápasů s Libřicemi a v Kosičkách. Přesto se to díky odstoupení Sendražic povedlo. Věřím, že tým bude v soutěži hrát důstojnou roli."

Pavel Švadlenka

Zpět