POUŤOVÝ FOTBALOVÝ VÍKEND 12.-13.7.2014

14.07.2014 20:48

POUŤOVÝ FOTBALOVÝ VÍKEND ROUDNICE 12.-13.7. 2014

Tradiční pouťový program začal v sobotu od 13. hodin turnajem dospělých. Představili se týmy Roudnice B, Lhoty pod Libčany, Syrovátky a Lampertic.

Výsledky:

Roudnice B – Lhota p.L. 1:1 (0:1) branky: Štěpánek-Bárta, penalty 3:1

Syrovátka – Lampertice 2:2 (2:1) branky: Jarkovský, Pleskot D. – Fidransky, Vondrák, penalty 4:2

o 3. místo: Lhota p.L. – Lampertice 4:2 (1:1) branky: 2x Kučera, Tluka, Štěpánek – 2x Karásek

o 1. místo: Roudnice B – Syrovátka 4:5 (1:2) branky: 2x Vlasák, Bárta, Koutník D. – 2x Tužil, Pleskot D., Mrštík, Hruška

 

Pořadí:

1-TJ Slavoj Syrovátka, nejlepší hráč: Pleskot René

2-TJ Sokol Roudnice B, nejlepší hráč: Bárta František

3-TJ Sokol Lhota p.L., nejlepší hráč: Štěpánek Vít

4-TJ Jiskra Lampertice, nejlepší hráč: Kubeček Tomáš

Cena Ivana Nykla pro nejlepšího brankaře turnaje: Wolfgang Nagel (Lampertice)

Turnaj přinesl vyrovnané zápasy. Dokladem toho je, že první dva zápasy museli rozhodnout penalty. Za krásného počasí jsme byli svědky zajímavých utkání, ve kterých jsme mohli sledovat spoustu pohledných akcí a pěkných branek. Nastoupili, jak zkušení borci, tak  mladí dorostenci, kteří se zatím s dospělým fotbalem seznamují.

Večer od 20. hodin se uskutečnila Pouťová zábava. K tanci a poslechu hrála skupina Forsáž. Početná návštěva nejen z Roudnice, ale i z okolí si zábavu užila až do ranních hodin.

V neděli od 13. hodin proběhlo slavnostní otevření minihřiště s umělou trávou 3. generace.  

Zúčastnili se ho významné osobnosti fotbalového života. Za Královéhradecký KFS byl přítomen místopředseda ing. Vladan Haleš a OFS Hradec Králové reprezentoval předseda ing. Martin Zbořil, který je zároveň členem komise mládeže FAČR. Dále byli přítomni zastupitelé obce Roudnice v čele se starostkou ing. Janou Rejlovou. Pár slov k historii klubu přednesl p. Novotný a poděkování všem, kteří se podíleli na výstavbě minihřiště prezentoval předseda TJ Sokol Roudnice Josef Klapka. Slavnostní přestřižení pásky provedli Jana Rejlová a Vladan Haleš.

V prvním oficiálním zápase na této ploše se představili minielévové domácího týmu a TJ Sokol Lhota pod Libčany.

V dalších zápasech nedělního odpoledne jme viděli, již na přírodní trávě,  postupně mužstva elévů, mladších žáků, starších žáků a dorostu. Přítomno bylo množství  rodičů i dalších diváků, kteří viděli fotbalové umění našich nadějí.

Na závěr jsme byli svědky tradičního utkání dospělých roudnických týmů ŽENATÝCH proti SVOBODNÝM. Svobodní vyhráli 4:2, ale to nebylo to nejdůležitější. Všichni na hřišti i v hledišti se dobře bavili, jako ostatně po celý víkend.

S celým pouťovým víkendem vládne velká spokojenost. Ať už po stránce sportovní, tak po stránce návštěvnosti a dobré nálady, která v našem areálu po oba dny vládla.

 

Fotogalerie:

https://tomasrejl.rajce.idnes.cz/Poutovy_fotbalovy_vikend_12.-13.7.2014

https://liborpavlicek.rajce.idnes.cz/Poutovy_fotbalovy_vikend_areal_V_Lesejcku_12.-13.7.2014/

https://doudera.rajce.idnes.cz/Roudnice_otevreni_minihriste_13.7.2014/

 

 

Zpět