Pouťový fotbalový víkend - Roudnice 2011

11.07.2011 21:22

Tento článek je k celému pouťovému víkendu.

Pouťový víkend v Roudnici byl jako každoročně ve znamení fotbalu. V sobotu od 13:30 h se uskutečnil Pouťový turnaj dospělých, kterého se účastnili mužstva Roudnice, Libčan a Kratonoh. Hrálo se každý s každým 2x 40 minut.

Výsledky:

TJ Sokol Roudnice – SK Libčany 6:5

3x Bednář Vl.               2x Zahradník

Vlasák                         2x Bína

Schmidt                       Řehounek

Krejcar T.

TJ Sokol Kratonohy – TJ Sokol Roudnice 3:6

2x Veis                        3x Kmoníček

Nun                             Bednář Vl.

                                  Rajnoch

                                  Vlnas

 SK Libčany – TJ Sokol Kratonohy 8:2

2x Pavelka                   2x Nun

Bína

Tušic

Wild

Černý

Novotný

Pospíšil

 K vidění bylo opravdu gólů jako o pouti. I když sestavy byli ovlivněny dovolenými a počasí bylo náročné, tak mužstva byla útočně naladěna a početná divácká kulisa se měla celé odpoledne na co dívat. Putovní pohár nakonec získalo domácí mužstvo, které oba zápasy vyhrálo. Turnaj s přehledem řídil rozhodčí p. Doubrava Milan.

 Pořadí:

  1. místo – TJ Sokol Roudnice, nejlepší hráč: Špaček Jan
  2. místo – SK Libčany, nejlepší hráč: Sýkora Tomáš
  3. místo – TJ Sokol Kratonohy, nejlepší hráč: Veis Marek

 Cena Ivana Nykla pro nejlepšího brankaře turnaje: Zasadil Zdeněk – TJ Sokol Roudnice

 Od 20. hodin proběhla Pouťová zábava. K tanci a poslechu skvěle hráli všem návštěvníkům do ranních hodin Karel Waldhauser + DJ Green.

 Nedělní fotbalové odpoledne začínalo od 13:30h. Postupně nastupovali na hřiště všechny kategorie roudnických mládežnických celků a rozdali si to spolu před spoustou přihlížejících. Potlesk vyprovázel ze hřiště postupně mužstva minielévů, elévů a žáků.

Vyvrcholením nedělního programu byl od 16. hodin zápas roudnických mužstev ženatých proti svobodným. Opět se bylo na dívat. Padalo spoustu gólů, mnohdy po pohledných akcích. Obě mužstva dost často zapomínala na bránění a tak se zrodil spíše hokejový výsledek.

 ŽENATÍ – SVOBODNÍ  9:8

branky ženatí: 3x Klapka David, 2x Nun Martin, Novák Jiří, Švadlenka Pavel, Mikan Zdeněk, Vítek Michal

branky svobodní: 4x Panchártek Zdeněk, 2x Vlasák Tomáš, Špaček Vojta, Koudelka Míra

Celý roudnický fotbalový víkend byl ve znamení pohody a mnoha krásných fotbalových okamžiků a parádních branek.

Spoustu fotek z pouťového víkendu najdete na našich stránkách jak od Pavla Švadlenky, tak od Zdeňka Zasadila.

 

 

 

Zpět