Pouťový turnaj 2011

11.07.2011 13:48

TJ Sokol Roudnice : SK Libčany   6:5 (2:2)

Vyrovnané utkání domácí rozhodli vyšší produktivitou v proměňování vypracovaných šancí. V obou dresech se vystřídalo několik nováčků či členů širšího kádru. Hatrikem se blýskl domácí Bednář. Gólově se za domácí ještě prosadili Vlasák, Schmidt, Krejcar T. Za mužstvo Libčan se mezi střelce zapsal 2x Zahradník, Bína či Wild.

 

TJ Sokol Roudnice : TJ Sokol Kratonohy   6:3 (3:3)

Utkání začali hosté v deseti a během prvních několika minut byli pod trvalým tlakem domácích, kteří dokázali i dvakrát rozvlnit síť za zady Dvořáka. (Kmoníček, Bednář). Poté ale tým hostí doplnil Jakubec a v kompletním složení začali být hosté lepším týmem a hlavně dokázali velmi rychle trestat chyby domácích smrtícími brejky. Během 15 minut dokázali takto otočit skóre na 2:3. Domácí se z toho oklepali a Vlnas do poločasu srovnal. Ve druhé půli převzali iniciativu domácí a dokázali strhnout vedení a nakonec i vítězství na svou stranu. Velkou měrou jim k tomu pomohl svými zákroky a dobře postavenými tyčemi Zasadil. Po konečném hvizdu již domácí mohli slavit turnajový triumf.

 

SK Libčany : TJ Sokol Kratonohy   8:2 (4:2)

Zápas o druhé místo byl plně v režii Libčan, které proti unavenému soupeři místy jasně dominovali. Individuality v týmu Kratonoh sice několikrát trochu zmírnili vedení Libčan, ale ve druhé půli již nebylo o vítězi tohoto duelu pochyb.

 

Konečné pořadí turnaje:

  1. TJ Sokol Roudnice
  2. SK Libčany
  3. TJ Sokol Kratonohy

 

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/pout_2011

Zpět