Pouťový víkend 13.-14.7. výsledky + FOTO

15.07.2013 13:30
První akcí víkendu byl v sobotu 13.7. od 13. hodin Pouťový turnaj hraný jako memoriál Miroslava Koudelky a Václava Svatoně. Zúčastnili se mužstva: TJ Sokol Roudnice "B", TJ Sokol Lhota p.L., TJ Slavoj Syrovátka, TJ Jiskra Lampertice (okres Trutnov). Hrálo se dvojicích a potom prohraní o 3. místo a vítězové o 1. místo. Hrací doba byla 2x35 minut a velmi dobře řídil všechny zápasy p. Kubišta Josef. Početná divácká kulisa sledovala kvalitní utkání. Nakonec se radovali z vítězství domácí, ale zápasy byly vyrovnané. Byla oceněna všechna mužstva, tak i nejlepší hráči jednotlivých týmů.
 
Sokol Roudnice "B" - Sokol Lhota p.L. 2:1 (1:1)
Melichar                    Pavlis
Tomáš
 
Jiskra Lampertice - Slavoj Syrovátka 2:1 (0:0)
Brožek                    Hanžl
Kubeček
 
o 3. místo:
Sokol Lhota p.L. - Slavoj Syrovátka 2:3 (1:1)
Štěpánek                Tužil
Švarc D.                  Pospíšil
                              Kuric
 
o 1. místo:
Sokol Roudnice "B" - Jiskra Lampertice  2:0 (1:0)
Vlasák
Tomáš
 
Konečné pořadí:
1. Sokol Roudnice "B" ( nejlepší hráč Koutník Lukáš)
2. Jiskra Lampertice ( nejlepší hráč Šimočko Lukáš)
3. Slavoj Syrovátka ( nejlepší hráč Kuric Jiří)
4. Sokol Lhota p.L. ( nejlepší hráč Čihák Petr)
 
Poté následovala od 20. hodin  Pouťová  zábava, kde hrál k tanci a poslechu p. Karel Waldhauser.
 
V neděli 14.7. od 13. hodin postupně sehrála  miniturnaj roudnická mládežnická mužstva všech kategorii ( minielévové, elévové, ml. žáci a st. žáci). K vidění byli krásné fotbalové momenty se spoustou branek, které sledovali a potleskem oceňovali všichni přítomní.
Vyvrcholením bylo od 16. hodin utkání roudnických mužstev Svobodných proti Ženatým. Letos měli dost výrazně navch Ženatí, ale mnohem důležitější byla dobrá nálada na hřišti i v početném publiku.
Ženatí - Svobodní 10:2 (4:1)
Nun Martin 5x    Koutník Denis
Bednář Vl. 3x    Chvojka František ml.
Bednář Zd.
Vlnas Josef
 
Foto najdete na:
Zpět