POUŤOVÝ VÍKEND 2019

21.07.2019 10:35

Pouťový víkend ROUDNICE 2019

V sobotu a v neděli 13. a 14.7. proběhla tradiční akce v roudnickém areálu V Lesejčku. Za proměnlivého počasí a velkého zájmu diváků z Roudnice i okolí se začínalo v sobotu od 13. hodin s Pouťovým turnajem. V něm byl nakonec nejúspěšnější tým Roudnice B, sestavený většinově z hráčů juniorského či dorosteneckého věku. Roudnické "mladé pušky" přehráli oba soupeře pohybem a dravostí a zaslouženě se radovali z vítězství

Večer ukončila od 20. hodin Pouťová zábava, kde hrála skupina TEPLÁ BUCHTA.

V neděli si to mezi sebou nejdříve od 15:00 rozdali místní dorostenci a  vyvrcholením byl od 16:00  zápas ROUDNICE HORNÍ - ROUDNICE DOLNÍ. Zápas nakonec skončil trochu divokým výsledkem 11:6 pro hořeňáky.

Tradiční rivalita mezi oběma konci přispěla ke kvalitě utkání, kterému nechyběl náboj a hrálo ve svižném tempu.  I letos jsme viděli spoustu branek i pěkných fotbalových akcí. Diváci se bavili a to bylo cílem celé akce.

 

Výsledky Pouťový turnaj:

SK Roudnice B - TJ Sokol Lhota p.L.  4:0 (3:0), branky: 2x Rejl, 2x Hruška

Roudnice OLD STARS - Jiskra Lampertice  7:4 (3:2), branky: 3x Nun, 2x Stoszek, Bartoš, Krejcar Jan – 2x Fidranský, Brožek, Drábek

o 3. místo: TJ Sokol Lhota p.L. - Jiskra Lampertice  3:2 (1:1), branky: 2x Brzek, Čihák – vlastní, Drábek

o 1. místo: SK Roudnice B - Roudnice OLD STARS 8:4 (4:1), branky: 3x Hruška, Bárta, Rejl, Sobotka, Chudoba, Obermajer R. – 2x Nun, Tichý, Maruščák

 

Pořadí:

1) SK Roudnice B, nejlepší hráč: Hruška Lukáš

2) Roudnice OLD STARS, nejlepší hráč: Stoszek Lukáš

3) TJ Sokol Lhota pL., nejlepší hráč: Horák Viktor

4) Jiskra Lampertice, nejlepší hráč: Křížek Pavel

 

Cena Ivana Nykla pro nejlepšího brankáře turnaje: Ruml Jan (Roudnice OLD STARS)

Všechna utkání odřídil v klidu a s přehledem rozhodčí Radek Kubec.


foto na:  https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/13.7.2019_Poutova_fotbalova_sobota

Zpět