POUŤOVÝ VÍKEND 2020

15.07.2020 15:46

Pouťový víkend ROUDNICE 2020

V sobotu a v neděli 11. a 12.7. proběhla tradiční akce v roudnickém areálu V Lesejčku. Za pěkného počasí a velkého zájmu diváků z Roudnice i okolí se začínalo v sobotu od 13. hodin  Pouťovým turnajem. V něm byl nakonec nejúspěšnější tým Roudnice B, sestavený většinově z hráčů dorosteneckého věku, doplněný několika zkušenými borci.

Večer ukončila od 20. hodin Pouťová zábava, kde hrála skupina KABÁT REVIVAL.

V neděli si to nejdříve rozdali od 13:30 místní mladší elévové se soupeřem z Kratonoh a stejné složení měl i zápas od 14:15 ve kterém se střetli starší elévové. Od 15:00h si mezi sebou zahráli dorostenci a  vyvrcholením byl od 16:00  zápas ROUDNICE HORNÍ - ROUDNICE DOLNÍ. Zápas nakonec skončil výsledkem 5:3 pro „Dolní Roudnici“.

Tradiční rivalita mezi oběma konci přispěla ke kvalitě utkání, kterému nechyběl náboj a hrálo ve svižném tempu.  I letos jsme viděli spoustu branek i pěkných fotbalových akcí. Diváci se bavili a to bylo cílem celé akce.

 

Výsledky Pouťový turnaj:

SK Roudnice B - TJ Sokol Lhota p.L.  3:3, pen. 10:9,  branky:2x Rejl, Hruška – Čihák, Pavlis, Pejchal

Roudnice OLD STARS - Jiskra Lampertice  5:0, branky: 2x Maruščák, Nun, Mikan, Bednář Vl.

o 3. místo: TJ Sokol Lhota p.L. - Jiskra Lampertice  5:0, branky: 2x Pejchal, Hegr, Janktovský, Pavlis

o 1. místo: SK Roudnice B - Roudnice OLD STARS 6:4, branky: 3x Rejl, 2x Mičiak, Hruška – 2x Nun, Bednář Vl., Jakubec

 

Pořadí:

1) SK Roudnice B, nejlepší hráč: Zima Matěj

2) Roudnice OLD STARS, nejlepší hráč: Maruščák Miroslav

3) TJ Sokol Lhota pL., nejlepší hráč: Šilha Petr

4) Jiskra Lampertice, nejlepší hráč: Karásek Vít

 

Cena Ivana Nykla pro nejlepšího brankáře turnaje: Nagel Wolfgang (Jiskra Lampertice)

Všechna utkání odřídil v klidu a s přehledem rozhodčí Kubišta Josef.


foto na:  https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Poutak_11.07.2020/

Zpět