Pouťový víkend Roudnice 2018

09.07.2018 10:05
Pouťový víkend ROUDNICE 2018

V sobotu a v neděli 7. a 8.7. proběhla tradiční akce v roudnickém areálu V Lesejčku. Za krásného počasí a velkého zájmu diváků z Roudnice i okolí se začínalo v sobotu od 13. hodin s Pouťovým turnajem. V něm byl nakonec nejúspěšnější tým Roudnice B, sestavený většinově z hráčů juniorského či dorosteneckého věku. Roudnické "mladé pušky" přehráli oba soupeře pohybem a dravostí a zaslouženě se radovali z vítězství.
Večer ukončila od 20. hodin Pouťová zábava, kde hrála skupina TEPLÁ BUCHTA.
V neděli si to mezi sebou nejdříve od 15:00 rozdali místní žáci a  vyvrcholením byl od 16:00  zápas ROUDNICE HORNÍ - ROUDNICE DOLNÍ. Zápas nakonec skončil remízou 4:4 (2xPajgrt,Bárta, Rejl - Koutník L., Chudoba, Vítek, Houser)
Tradiční rivalita mezi oběma konci přispěla ke kvalitě utkání, kterému nechyběl náboj a hrálo ve svižném tempu.  I letos jsme viděli spoustu branek i pěkných fotbalových akcí. Diváci se bavili a to bylo cílem celé akce.
 
Výsledky Pouťový turnaj:
SK Roudnice B - TJ Sokol Lhota p.L.  12:2 (4:1), branky:4x Rejl, 3x Koutník L., 2x Koutník D., 2x Vítek, vlastní - Veverka, Chrudimský
Roudnice OLD STARS - Jiskra Lampertice  4:2 (1:0), branky: 2x Mikan, Rajnoch, Krejčík - Hejna, Mucudis
o 3. místo: TJ Sokol Lhota p.L. - Jiskra Lampertice  2:4 (1:2), branky: Malý, Veverka - Mačo, Fidranský, Brožek, Mucudis
o 1. místo: SK Roudnice B - Roudnice OLD STARS 9:0 (1:0), branky: 3x Rejl, 3x Koutník L., Vítek, Houser, Gráf
 
Pořadí:
1) SK Roudnice B, nejlepší hráč: Rejl František
2) Roudnice OLD STARS, nejlepší hráč: Kopecký Stanislav
3) Jiskra Lampertice, nejlepší hráč: Baumann Petr
4) TJ Sokol Lhota p.L., nejlepší hráč: Pavlis Marek
 
Cena Ivana Nykla pro nejlepšího brankáře turnaje: Nagel Wolfgang (Lampertice)

Všechna utkání odřídil v klidu a s přehledem rozhodčí Radek Kubec.


foto na:  https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Poutovy_fotbalovy_vikend_7.7.2018/

 
Zpět