Pouťový zápas - Lhota p.L.

26.05.2014 21:10

MINIELÉVOVÉ  25.5.

  V neděli 25.5. jsme sehráli pouťové utkání našeho spojeného mužstva Roudnice/Lhota/Kratonohy ve Lhotě pod Libčany. Fotbalové naděje jsme rozdělili na  žluté (Šolc Matěj, Tomáš Vít, Nun Samuel, Fikr Jan, Hruška Martin, Hruška Tomáš, Lesák Michal, Špás Daniel a Pajgrt Ondřej) a oranžové ( Mervart Matěj, Tlučhoř Jiří, Císař Jakub, Šanda Jan, Geldoň Lukáš, Burda Dominik, Kratochvíl Adam, Štěpán Ondřej, Srpek Jan a Tomáš Stanislav). Všichni kluci bojovali a předváděli krásné fotbalové momenty. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, stejně jako skóre. To se zastavilo na 10:8 pro tým žlutých. Branky vítězů: Nun Samuel 3x, Hruška Tomáš 3x, Špás Daniel 2x, Lesák Michal a Pajgrt Ondřej. Braky poražených: Tomáš Stanislav 5x, Císař Jakub 2x a Šanda Jan. Za krásného počasí to pro mnohé byla premiéra "v dresu", takže všem přejeme mnoho nejen fotbalových úspěchů.

               Jiří Tomáš, trenér žlutých a Milan Tlučhoř, trenér oranžových

Zpět