Přátelák A mužstva: 1.8.2012- Roudnice - Olympia HK st. dorost 3:1

04.08.2012 12:31

Roudnice - Olympia HK st.dor. 3:1 (1:1)

branky R: 3x Slezák

naše sestava: Tomek, Kučera (46. Vlnas), Mikan, Samšeňák, Krejcar Jakub, Vlasák (46. Koudelka), Jiroutek (70. Kmoníček), Krejcar Jan (46. Pajgrt), Bednář, Krejcar Tomáš

Trenér A mužstva Koudelka Vladislav ml.:

Konečně jsme se sešli téměř kompletní. Ligový dorost Olympie se představil jako běhavý a důrazný soupeř, takže i my jsme museli přidat především na výbušnosti. Naši hráči se snažili kombinovat, kde hlavně Bednář zjednodušil hru a hned to bylo znát. Dostali jsme se do dvou šancí Tomášem Krejcarem a Janem Krejcarem, ale bez efektu. Nakonec vyšla až 3. akce, kde si Slezák narazil s Bednářem a sólový nájezd s přehledem proměnil (1:0). Ke konci poločasu jsme si opět neodpustili chybu ve středu hřiště a soupeř nás potrestal na 1:1. 2. poločas jsme se kombinačně zlepšili a předváděli jsme pěkné akce. Slezák zvýšil z trestného kopu na 2:0. Soupeř hrozil z brejkových situací, ale Tomek byl vždy na místě. Tento soupeř nás kvalitně prověřil, byl běhavý a důrazný. Jsem rád, že jsme fyzicky vydrželi celý zápas. Musím hráče pochválit, že pokud hrají jednoduše, tak se na to dá koukat. I když v obranné činnosti to stále není ono. Není to však problém pouze obrany, ale bránění celého mužstva.

 

Zpět