Přátelák A mužstva 25.7.: Nový Bydžov jun. - Roudnice 1:7

31.07.2012 07:56

Nový Bydžov jun. - Roudnice 1:7

naše branky: 2x Bednář, 2x Slezák, Krejcar Tomáš, Kmoníček, Koblížek

sestava: Tomek, Vlnas, Samšeňák , Krejcar Jakub, Krejcar Tomáš, Vlasák, Koblížek, Krejcar Jan, Slezák, Bednář(Šiška), Kmoníček

Trenér A mužstva Koudelka Vl. ml.:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, během 5. minut jsme šli 2x sami na brankaře (Bednář, Koblížek), ale nedali jsme. Přišel trest, kdy ztráta Bednáře na půlce a nedůraz před vápnem soupeř využil k vedení 1:0. Netrvalo 5 minut a dlouhý balón Vlasáka překvapil domácího brankáře a Bednář vyrovnával do prázdné branky na 1:1. Ve 20. minutě se dostal k odraženému míči Kmoníček a ranou pod břevno nedal domácímu brankaři šanci (1:2). Poté zahrozil soupeř ze standartní situace (RK) a nastřelil břevno Tomkovi branky. Ve 38. minutě si Bednář narazil s Janem Krejcarem a zvýšil na 1:3. Před poločasem bylo k vidění ještě sólo Slezáka, který obešel vše co měl v cestě, ale v rozhodujícím okamžiku mu míč sjel z nohy. Ve druhé půli se prvních 15 minut hrál vyrovnaný zápas. Pak zaúřadoval Slezák, kdy posadil 2 hráče a golmana na zem a zvýšil na 1:4. Po této brance soupeř odpadl a naši hráči předváděli otevřený fotbal. Krejcar Jan utekl po křídle a přihrál Slezákovi na 1:5. Za 2 minuty opět Krejcar Jan připravuje branku pro Koblížka (1:6). 5 minut před koncem byla k vidění ještě bratrská spolupráce, kdy akce začala u Jana Krejcara, dále přes Jakuba Krejcara a zakončoval Tomáš Krejcar na 1:7. Opět jsme na zápas odjeli v 11. lidech, z B mužstva nám vypomohl na poslední chvíli Míra Šiška a odehrál dobré utkání. Příprava je stále ve stejné koleji, je nás málo, ale hráči kteří nastupují, tak to odehrávají se ctí. Snaží se hrát fotbal, což je z mého hlediska důležité. Na chybách musíme ještě zapracovat. Tento víkend (28.-29.7.) dostali hráči volno.

Zpět