Přátelské utkání: FK Chlumec n.C. - TJ Sokol Roudnice 0:2 (0:1)

18.03.2012 10:50

FK Chlumec n.C. - TJ Sokol Roudnice 0:2 (0:1)

branky: Hůlka, Kmoníček

naše sestava: Tomek (46. Zasadil), Krejcar Jakub, Mikan, Vlasák, Samšeňák (46. Hanousek), Koblížek, Vlnas, Slezák, Krejcar Jan, Bednář, Hůlka (46. Kmoníček)

Hodnocení asistent trenéra Schmidt Robert:

Do utkání jsme vstoupili lépe. Hráči dobře kombinovali a měli jsme lepší pohyb, což vyústilo v pěknou kombinační akci ze které jsme vstřelili Alešem Hůlkou krásný gól. Dále se hra začala vyrovnávat a soupeř si vytvořil několik slibných standardních situací. Tím skončil poločas 0-1.
Vstup do druhé půle se nám naopak nevyvedl. Chyběla nám přesnost v přihrávce a soupeř nás zatlačil před naší branku. Díky jeho neschopnosti v koncovce jsme neinkasovali a po rychlém brejku a pěkné kombinaci Hanousek-Kmoníček jsme vstřelili druhou branku.
 

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Priprava_Chlumec-_Roudnice_0_2/

 

 

Zpět