Přátelské utkání TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Stěžery 2:4 (1:1)

25.08.2011 12:40

Branky: Halberštát,Mičiak.

Před začátkem soutěže jsme sehráli přípravu s týmem Stěžer.Hosté se od úvodních minut natlačili na naši polovinu a naše obrana měla dost starostí ubránit čisté konto. Po pár minutách jsme se osmělili i my a začali pomalu vyrovnávat hru.Bylo ale vidět,že si na sebe nový hráči teprve zvykají a hlavně že citelně chybí zkušení borci z loňska.Po pěkné akci se hosté ujali vedení -0:1.Pak nás několikrát podržel gólman Tomáš a navíc po jedné přímočaré akci vyrovnal Halberštát - 1:1.Do kabin jsme tedy odcházeli za nerozhodného stavu 1:1.Do druhé půle jsme nastoupili jako pokropeni živou vodou.Valil se útok za útokem na hostující svatyni a o výsledku se rozhodovalo v těchto momentech.Bohužel jsme ani jednu ze 7 stoprocentních šancí nevyužili a tak zákonitě přišel trest.Hosté podnikli rychlý protiútok a skórovali - 1:2.Ještě na chvíli jsme převzali otěže utkání my a po akci Vítka vyrovnal Mičiak - 2:2.Pak nás na kolena srazila chyba naší obrany a než jsme se z toho vzpamatovali hosté přidali další branku - 2:4.Tím byl brankový účet uzavřen.I přes porážku hodnotím přípravu kladně a věřím,že do mistrovských utkání nastoupíme s větším nasazením,jako tomu bylo na začátku druhé půle.

Vladimír Novotný

Zpět