Přátelsky: ROUDNICE/LHOTA p.L. - FK CHLUMEC n.C. 6:8 (0:2,1:2,5:4)

01.04.2014 20:01

Roudnice/Lhota p.L. - Chlumec n.C. 6:8 (0:2,1:2,5:4) hráno 3x20min.

naše branky: 4x Heč, 2x Rejl

naše sestava: Saidl, Kratochvíl, Chudoba, Černý, Mádlo, Martinec, Sobotka, Rejl, Vaněk, Vaňková, Sobola, Heč, Melichar

K dalšímu přípravnému zápasu jsme si pozvali mužstvo z Chlumce n.C. Po vzájemném oťukávání jsme se dostali do několika 100% gólovek, ale bez efektu. Postupně se začala aktivita přelévat na kopačky hostů, kteří na rozdíl od nás branky dávali. Druhá třetina byla pokračováním té první (hosté měli o trošku víc ze hry a my jsme nedávali branky). Poslední třetina byla určitě z naší strany, alespoň směrem dopředu, nejzdařilejší. Dali jsme 5 branek a mohlo jich být víc. Hodně jsme se tlačili dopředu a bylo vidět, že jsme dokázali soupeře dostat pod tlak. Tento zápas opět jasně ukázal největší slabinu našeho mužstva. Je to obranná fáze. Bránění jeden na jednoho, vyhrát osobní souboj, obsadit si "na tělo" soupeře, rychle reagovat na změnu situace, to jsou všechno pro nás obrovské problémy. Budeme se na tom snažit pracovat při tréninku. Pochvalu za dnešní zápas zaslouží útočné duo Heč, Rejl, ale kdyby dali všechny 100% příležitosti, museli bychom dát alespoň 15 branek. Ještě pochválím brankáře Saidla, který hostům zlikvidoval několik tutovek. Jinak výsledek asi odpovídá dění na hřišti.

Zpět