Přátelsky: Roudnice/Lhota p.L. - Olympia HK 1:16 (1:8, 0:3, 0:3, 0:2)

07.04.2014 14:45

Roudnice/Lhota - Olympia HK 1:16 (1:8, 0:3, 0:3, 0:2) hráno 3x20 + 1x15 min

naše branka: F. Rejl

naše sestava: Klapka, Sobotka, Kratochvíl, Černý, Vaňková, Mádlo, Chudoba, Rejl, Vaněk, Sobola, Martinec, Heč

K poslednímu přáteláku před prvním mistrákem jsme si pozvali mužstvo Olympie HK, se kterým jsme během podzimu sehráli několik vcelku vyrovnaných utkání. V dnešním utkání nás soupeř však přehrával rozdílem dvou tříd. Zaostávali jsme úplně ve všem ( technika, pohyb, bránění, rozehra, důraz, atd.). Jakoby hráči zapoměli všechno, co se do nich snažíme vtloukat  celou přípravu. Snad alespoň snahu nelze upřít Michalu Sobotkovi a Marku Chudobovi a v brance ještě některé další šance pochytal o dva roky mladší David Klapka. Na tento zápas je třeba rychle zapomenout ( vzát si z něj však poučení jak ne!!!!!) a udělat vše, aby první mistrák v Horním Starém Městě vypadal úplně jinak. Víme, že z těchto hráčů asi nebudou žádné fotbalové hvězdy, ale důsledně po nich budeme požadovat, aby se na tréninky i zápasy soustředili a na hřišti nechali vše co v nich je. Pokud toto někdo nepochopí, nebude hrát. Nevadí, když zápas prohrajeme, ale ze hřiště musíme jít s pocitem, že jsme pro úspěch udělali vše.

Zpět