Přátelsky: TJ Slavoj Předměřice n.L. - Roudnice/Lhota p.L. 1:2 (0:0,1:2,0:0)

09.03.2014 13:29

Předměřice n.L.-Roudnice/Lhota p.L. 1:2 (0:0, 1:2, 0:0), hráno 3x20minut

Naše sestava: Novák, Chudoba, Kratochvíl, Srpková, Vaňková, Mádlo, Císař, Rejl, Sobotka, Sobola, Martinec, Heč, Vaněk

Naše branky: 2x Heč

Vzhledem k příjemnému počasí jsme sehráli již první přátelské utkání venku. Zajížděli jsme k vedoucímu celku okresního přeboru do Předměřic n.L.. Náš tým postrádal některé opory, ale doplnili jsme ho dvěma borci ze starších elévů ( Novák, Císař), kteří odehráli výborný zápas. Soupeř složený z fyzicky vyspělejších hráčů ročníku 2001 byl lepší v osobních soubojích a místy nás přehrával, ale pokud něco nezvládla obrana, stál v brance jistý Vojta Novák. Ale ani mi jsme nezůstavali pozadu a po zahřívací pětimunovce se začala hra přelévat z jedné strany na druhou. Na dost hrbolatém terénu někdy kombinace vázla, ale důležité bylo, že jsme viděli snahu. Naše mužstvo bylo složeno (až na děvčata) výhradně z ročníku 2002 a dvou borců 2003. Pochvalu zaslouží střelec obou branek Péťa Heč, dále Fanda Rejl, na nezvyklém postu stopera odehrál dobrý zápas Marek Chudoba a dobré momenty byli k vidění od Tomáše Martince. Pochvalu zaslouží všichni za snahu a nasazení. Samozřejmě na krajský přebor máme ještě hodně co zlepšovat, ale je to o práci v tréninku a převádění naučených věcí do zápasů. Příští týden středa, pátek tréninky a v neděli přátelák s Kunčicemi.

Zpět