Přesvědčivé výhry na úvod

06.09.2015 18:40

SKR - Dohalice 6:1 Nun 4, Tomáš, Šimůnek

SKR - Probluz 7:1 Nun 5, Šimůnek 2

Sestava: Mikanová - Pajgrt O., Tomáš, Nun, Šimůnek, Fikr, Pajgrt Š., Švadlenka

Ve studeném nedělním dopoledni jsme navázali na předchozí výborné výkony a v klidu si dokráčeli pro vítězství. Po výborné souhře celého mužstva jsme divákům předvedli, co všechno už jsme se naučili na tréninku a konečně prodáváme v zápasech. Pohyb, přihrávka, střelba. To byly naše dnešní zbraně. Díky tomu mohlo dojít na premiérové starty našich benjamínků, Honzy Švadlenky a Štěpána Pajgrta. Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony. Jediné na čem musíme zapracovat je vítězný pokřik.

                                                                                                                                                      Mikan, Nun


 

 

Zpět