Příprava léto 2010: FK Chlumec n. C. : TJ Sokol Roudnice 3:2 (2:0)

01.08.2010 08:57

Branky: Koliáš, Havránek, Sedláček – Jan Koblížek, V. Bednář

Sestava FK Chlumec n. C.: Bráborec – Beneš, Černohlávek, Drahorád – Hermann (46. Růžička), Vopátek, D. Jelínek, J. Jelínek – Koliáš, Sedláček, Havránek

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák (46. Jarkovský) – Koudelka, Rajnoch, Mikan (70. Novotný), Jakub Krejcar (46. Mrštík) – Vlnas, Jakub Koblížek, Jan Koblížek, Linhart – Kmoníček, Pajgrt (46. Bednář).
 

Petr Hypius, trenér FK Chlumec nad Cidlinou: „Sice jsme zvítězili, ale tentokrát to s fotbalem nemělo nic společného. Vůbec se nám nedařila kombinace, neudrželi jsme míč a udělali jsme spoustu nevynucených chyb.“
 

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: „V prvním poločase jsme se dopustili několika hrubých chyb, které soupeř potrestal. Po přestávce se naše hra výrazně zlepšila, vypracovali jsme si spoustu šancí, ale vsítili jen dva góly, což alespoň na remízu nestačilo.“

Zpět