Příprava léto 2010: Petrovice n.O. : TJ Sokol Roudnice "B" 3:4 (2:2)

01.08.2010 08:48

Branky: Koštál 2, Krejcar Jan, Šiška

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Libor(?), Petr (46. Jarkovský), Novotný (20. Šiška), Mrštík D. (46. Svatoň A.) - Švadlenka (65. Špaček V.), Klapka D. (80. Novotný), Vlasák (46. Koblížek Jakub), Krejcar Jakub - Krejcar Jan, Košťál (75. Klapka M.)

V kombinovaé sestavě s několika novými jráči a hráči z širšího kádru A mužstva jsme s domácími hráli po celý zápas vyovnanou partii. Velmi se dařil rychlý přechod do útočné fáze, ale mezery byly určitě v defenzivní činnosti a tojak obranné tak i záložní řady. Ve středu pole operující Lukášek nám dělal velké problémy. V první půli se po rychlé akci prosadili Krajcar a Košťál, který pak přidal v půli druhé z penalty po faulu na svoji osobu i druhou branku. Ke konci zápasu byly šance na obou stranách a už se zdálo, že blíže vstřelení jsou domácí, když si ze středu pole perfektně mezi beky zaběhl Šiška a rozhodl v náš prospěch.Velmi dobře zahrál mladý Košťál snad na sobě bude dále pracovat a bude pro náš tým posilou i v mistrovských zápasech.

 

Zpět