Příprava léto 2010: TJ Sokol Roudnice "B" : TJ Sokol Lhota p.L. "B" 2:2 (0:0)

01.08.2010 08:59

Branky: Švadlenka, Klapka D.

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Svatoň P. - Truhlář, Petr, Novotný (20. Mencák), Svatoň A. - Špaček V., Švadlenka, Klapka, Mrštík D. (Košťál M.) - Melichar T. (46. Melichar J.), Kmoníček J.

V improvizované sestavě jsme zápas začali s chtí a v prvních 15. minutách jsme byli lepší, pak nás ale hosté začali přehrávat a vypracovali si uzemní převahu, ale bez gólového efektu. Druhá půle začala naši chybou a hostující Margolien nadvakrát zakončil - 0:1. Po snaze vyrovnat senepovedla standardní situace a po ztraceném odraženém míči na hosté rychle přečíslili a zvýšili na 2:0. Až v 85. minutě jsme dokázali snížit, když se trefil s otočky Švadlenka a o pár minut na to srovnal Klapka na konečných 2:2. Zápas z naší strany posrádal přesnost a rychlou kombinaci po celé šíři hřiště. Chyběl nám i důraz v osobních soubojích. Musíme do začátku sezóny ještě na sobě pořádně máknout.

Zpět