Příprava léto 2010: TJ Sokol Roudnice : FC Nový HK 4:1 (1:0)

01.08.2010 08:38

Branky: Vlasák, Linhart, J. Krejcar, K. Koblížek – O. Kolář.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák – Šiška, Mikan, Koudelka, K. Krejcar – Vlasák, K. Koblížek, Linhart, D. Klapka – Kmoníček, Pajgrt. Střídali: Zasadil, Mrštík, Rajnoch, Vlnas, J. Krejcar

Sestava FC Nový HK: Sedláček – Karmín, Vaněk, Vavřina, Vopálka – Páter, M. Jindra, Holubář, Čtvrtečka – J. Jindra, O. Kolář. Střídali: Baďura, Kotland.

 

Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „V rámci přípravy dostává šanci širší kádr. Uvidíme, jak se s tím hráči poperou. Celkem se nám dařila kombinace. Odehráli jsme zápas v dobrém tempu. Mužstvo chválím i za přístup.“

Radek Ferbas, trenér Nového Hradce: „V prvním poločase nás domácí přehráli. My jsme se hledali, vždyť jsme na začátku přípravy. V úvodu druhé půle se naše hra zlepšila a podařilo se nám vyrovnat. Postupem času  nám docházely síly a v naší hře bylo dost nepřesností. Roudnice toho využila a vsítila další branky.“

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Roudnice_NovyHK_priprava/

Zpět