Příprava léto 2010: TJ Sokol Roudnice : FK Nový Bydžov 2:6 (0:1)

01.08.2010 08:42

Branky: J. Krejcar, Linhart – Bastin 2, Kazda, Václavek, Prokopec, Petřík.
 

Sestava TJ Sokol Roudnice – I. poločas: Jarkovský – Mikan, Rajnoch, Koudelka, Klapka – Vlasák, Linhart, J. Koblížek, Vlnas – Kmoníček, Jan Krejcar       II. poločas: Žák – Šiška, Rajnoch, Mikan, Jakub Krejcar – Klapka, J. Koblížek, Linhart, Jan Krejcar – Pajgrt, Vlasák (70. Mrštík).

Sestava FK Nový Bydžov – I. poločas: Cejnar – Vaněk, Matějka, Kubelka, Žalman – Labík, Vaníček, Blažej, Tomeš – Kazda, Martinič. II. poločas: Šebesta – Jilemnický, Matějka, Prokopec, Žalman – Václavek, Krois, Blažej, Labík – Petřík, Bastin.

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: „V prvním poločase jsem  byl s výkonem svých svěřenců spokojen. Obě mužstva si vytvořila po třech gólových šancích, soupeř jednu z nich proměnil. Po vystřídání na obou stranách se ve druhé půli již projevila větší kvalita Nového Bydžova, který zaslouženě vyhrál. Pro nás to však byla výborná příprava.“

Ladislav Brož, trenér RMSK Cidlina Nový Bydžov: „Sice jsme zaslouženě vysoko zvítězili, ale v naší hře je zatím stále spousta nedostatků, zejména v obranné činnosti.“

fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Roudnice_NovyHK_priprava/

Zpět