Přípravné utkání: SK Libčany "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 6:2 (5:1)

11.08.2011 07:37

Branky: Panchártek, Klapka D.

Sestava: Žák - Truhlář, Šiška, Svatoň A. - Klapka M., Novotný, Kučera - Klapka D., Mrštík D., Panchártek   střídali: Gráf, Melichar, Špaček V.

Na vedlejším menším hřišti byli od úvodu zápasu domácí rychlejší a kombinačně přesnější. Naše hra ze začátku postrádala lépší organizaci a příliš se to nepodařilo zlepšit ani v průběhu celého zápasu. Hráli jsme sice s domácími vyrovnanou hru co do držení míče, ale nebezpečnost našich akcí končila na nepřesnostech ve středu pole. Domácí proti nám byli lepší. Lépe a přesněji kombinovali a hlavně výrazně méně ztráceli míče. Po poměrně rychlém úvodu kdy do 25. minuty zápasu padla většina branek se naše hra ustálila, ale snaha o korekci výsledku končila na dobře ogranizované obraně domácích, která na malém prostoru dokázala aktivně napadat naši rozehru. My jsme se oproti tomu nevyvarovali chybám v obraně, a to je určitě varování do prvních mistrovských zápasů. Na některých našich hráčích byla znát nerozehranost na jiných zase malý fyzický fond. Domácí působili velice kompaktně a v přechodové fázi dokázali naši defenzivu dostat mnohokrát pod tlak a donutit zak k chybám. Pokud domácí budou v dané sestavě pokračovat i nadála, budou podle mého nazoru letos hlavním favoritem na postup. Otázkou ale bude co s nimi udělá přesun na velké hřiště, jelikož hra na malém prostoru má svá specifika. Pro nás byla tato porážka poučná v mnoha aspektech. Chyby jak týmové tak individuální pro nás jsou poučením. Velmi kvituji to, že jsme mohli před začátkem soutěže odehrát utkání v téměř plné sestavě. Pozitivem je, že tým i přes poměrně rychle inkasované branky nevzdal zápas a snažil se s výsledkem něco udělat do poslední minuty.  

Zpět