Přípravné utkání: Slavoj Syrovátka : TJ Sokol Roudnice "B" 2:0 (2:0)

28.03.2011 08:03

Sestava TJ Sokol Roudnice "B" 1. poločas: Zasadil - Truhlář, Mrštík, Špaček V., Svatoň A. - Kučera, Šiška, Novotný, Panchártek - Klapka D., Gráf

Sestava TJ Sokol Roudnice "B" 2. poločas: Zasadil - Klapka M., Mrštík, Jarkovský, Svatoň A. - Kučera (65. Novotný), Švadlenka, Klapka D., Špaček J. - Melichar T., Mencák

První půlhodina byla z naší strany nejlepší fází zápasu a domácí jsme přehráli, ale bez gólového efektu, což domácí v závěru první půle dvákrát potrestali. První půle tak skončila trochu krutým výsledkem 2:0, ale bez branek to opravdu nejde. Velmi blízko tomu ve svých šancích byl Šiška, Kučera či Klapka. Druhá půle znamenala obměnu poloviny sestavy. Naše hra se zhoršila, ale ani domácí nepředváděli nijak oslnivý fotbal, a tak to byla spíše kopaná bez brankových příležitostí. Ty přišli až postupem času, kdy domácí dvakrát zahrozili z rohového kopu, ale naše obrany si s tím dokázala poradit. Naše mužstvo se dostalo ke 3 tutovkám, ale ani my jsme branku nejen nedali, ale ani ji netrefili. V 65. minutě asi z ofsajdové pozice poslal míč skrz vápno Švadlenka, ale Mencákovi chyběl důraz v zakončení a tak zblokovaný míč skončil těsně vedle domácí branky. V 75. minutě předvedl Špaček se Švadlenkovou krásnou akci, ale druhý jmenovaný ji trestuhodně zazdil. V 85. minutě se do šance dostal Melichar, který si již překonal domácího Saidla, ale míč těsně minul jeho svatyni.

Z pohledu celého utkání je výhra domácích zasloužená, protože dokázala vstřelit branku. Náš tým byl hlavně v první půli domácím minimálně vyrovnaným soupeřem. Po prostřídání se naše hra zhoršila a domácí byli aktivnějším alepším týmem, i když brance jsme byli blíže my. Před prvním jarním utkáním to byl dobrý test, který trenérovi ukázal možnosti týmu i jednotlivých hráčů.

Zpět