Přípravné utkání: TJ Sokol Roudnice : FK Černilov 5:1 (2:1)

09.08.2013 13:34

Branky: 25. a 75. Pejchal, 60. Krejcar Jan, 35. Bednář Vl., 85. Krejcar T.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Pajgrt (80. Švadlenka), Vlasák (70. Koblížek Jakub), Krejcar Jakub – Krejcar T., Židík, Koblížek Jakub (46. Mikan), Bednář Z. (46. Krejcar Jan) – Bednář Vl. (75. Vlasák), Pejchal

Úvod utkání nám nevyšel podle představ a trochu jsme tak navázali na předchozí utkání s Kratonohami a Chlumcem, kdy stejně jako dnes byl soupeř důraznější a lepší. Naše hra v úvodu trpěla absencí pohybu a fotbalové myšlenky. Soupeř vysoko napadal a ztěžoval nám rozehrávku. Po standardní situaci šel navíc do vedení. Naši hráči se ale postupně zvedli a vytvořili si několik tutovek, které ale nedokázala přetavit v gól. Otočení vývoje utkání bylo pak v režii Honzy Kejchala, který ze standardky zpoza vápna přesně vymetl pravý kout hostující branky a pak dobře sehraným rohem nechal sice vyniknout brankáře hostí, ale ten již poté nestačil na pohotovou dorážku Vl. Bednáře. Hráči i přesto v poločase nemohli čekat nějakou větší chválu. Hosty jsme sice začali přehrávat, ale mnoho našich akcí končilo příliš brzy. Druhá půle pak byla z naší strany koncertem v zahazování šancí. Po několika pokusech se nakonec naši hráči přeci jen prosadili, když skóre na 5:1 upravili Jan Krejcar, Jan Pejchal a T.Krejcar. Tým má za sebou poměrně velkou dávku přípravných utkání, ale až mistrovské zápasy ukáží realitu. Věříme, že se nám nebude hromadit marodka a start do soutěže se nám oproti minulým letům konečně vydaří. 

Zpět