Přípravné utkání: TJ Sokol Roudnice : FK Lázně Bělohrad 2:1 (1:0)

10.02.2013 17:18

Branky: Kmoníček, Bednář

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek (46. Žák) - Vach (46. Kučera), Mikan, Šiška (46.Pithart), Samšeňák (70.Klapka M.) – Krejcar Jak. (46. Špaček J.), Koblížek (70. Krejcar Jak.), Židík, Krejcar Jan - Bednář (75. Vach(80.Šiška)), Kmoníček

Od začátku se hrálo kombinačně, i když v některých fázích jsme ztráceli jednoduché balóny. Na obou stranách si mužstva vytvořila dvě brankové příležitosti, ale bez efektu. Až ve 20. minutě jsme se ujali vedení, když se po krásné kolmici prosadil v samostaném nájezdu Bednář. Soupeř mohl ke konci poločasu srovnat, ale zachránila nás tyč. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn a šanci dostali hráči z béčka. Soupeř toho dokázal v úvodu využít a dostal nás pod tlak. Při několika šancích nás ale podržel Žák. Navíc podruhé v zápase soupěř nastřelil tyč. Hráči ale postupně z tlaku otřepali a dokázali si vytvořit také gólové šance. Po několika neúspěších se dokázal prosadit až Kmoníček, který zvýšil na 2:0. V posledních minutách dokázal soupeř snížit, ale na víc se již nezmohl. V poslední fázi utkání jsme hráli s kompletní obranou B týmu, která ale obstála. Dnes jsme kazili hodně přihrávek, ale musím kluky pochválit, že si dokázali vypracovat dostatek šancí. Ale bohužel, jak je to už trochu naším zvykem, že máme velké problémy s jejich proměňováním.Jsem rád, že zápas zvládli utkání i hráči B týmu.

 

Zpět