Přípravné utkání: TJ Sokol Roudnice : Kopidlno 1:1 (0:0)

05.02.2013 21:10

Branka: Kmoníček

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek (46. Žák) - Mikan, Šiška (46.Pithart), Vlasák, Samšeňák (70.Šiška) – Krejcar Jak., Koblížek (70. Bednář), Židík, Krejcar Jan - Krejcar T., Bednář (46. Kmoníček)

Sestava doznala proti předchozímu utkání několika změn, ale to je v dané fázi přípravy poměrně běžné. Šanci tak opět dostali i někteří hráči B týmu. Soupeř na nás hned od začátku vyrukoval s důraznou hrou, která nám dělala velké problémy. Sice se nám dařilo držet míč, ale mnohdy až příliš. Soupeř projevil důrazv osobních soubojích a mnohé naše hráče jejich hra hodně bolela. Hra se odvíjela spíše ve středu pole a šancí příliš první půle nepřinesla. To do té druhé se nám vydařil vstup a svou aktivitou jsme převzali iniciativu v zápase. Vytvořili jsme si několik gólových šancí a jednu z nich Kmoníček přetavil v branku na 1:0. Bohužel soupeř dokázal kontrovat po rychlém brejku, kterému předcházel náš nedůraz. Soupeř dnes našim hráčům ukázal jak mají být důrazní v osobních soubojích. Budeme také postupně pracovat na kvalitnění defenzivní činnosti mužstva, kde se do aktivního bránění zapojujeme v menším počtu než by bylo záhodno. Příští utkání odehrajeme v sobotu od 11:45 proti soupeři z Lázní Bělohrad. Věřme, že tým nepostihnou zdravotní či dovolenkové absence. 

Zpět