Přípravné utkání: TJ Sokol Roudnice : SK Libčany 2:2 (0:2)

22.07.2013 10:21

Branky: Melichar, Koblížek Jan

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek – Vlnas (70. Pithart), Koblížek Jan (77. Koudelka), Krejcar Jakub – Koblížek Jakub, Židík, Pajgrt (46. Vlasák), Mikan (46. Koutník), Krejcar Jan – Krejcar T., Kmoníček (43. Melichar)

Po úvodní seznamovací pětiminutovce začali mít herní a střeleckou převahu hosté. Navíc se jim podařilo velmi záhy vstřelit vedoucí branku, kdy využili nedůrazu při naší obranné činnosti. Branka hosty povzbudila a hned několikrát se pokoušeli překonat Tomka střelou z dálky. Změnu skóre přineslo až přečíslení naší obrany a nekompromisní zakončení, na které byl i Tomek krátký. Po půlhodině hry se nám podařilo dostat se několika povedenými akcemi do tempa a z něj jsme již do konce utkání nevypadli. V první půli sice šance Koblížka ani Kmoníčka brankou neskončili, ale nedlouho po pauze se prosadil po dobré práci Honzy Krejcara Jan Koblížek a snížil na 1:2. Navíc jsme v tu dobu nebezpečnějším týmem a agilní Melichar si poté hezky naskočil na centr z pravé strany a hlavou srovnal. Další šance pak naši hráči nedokázali využít, i když T. Krejcar a Honza Koblížek byly ke vstřelení branky blízko. Herně jsme se dokázali dnes vyrovnat s kvalitním soupeřem, kterého tlak v úvodu postupně opadal a poté jsme měli více ze hry my. Hra byla oboustranně kvalitní jen místy byla rozhodčím pouštěna možná až příliš, a to vedlo k nervóznímu průběhu utkání

Zpět