Přípravné utkání: TJ Sokol Roudnice : SK Miletín 1:2 (0:1)

19.03.2013 08:05

Branka: Pajgrt

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Vlnas, Mikan (20. Šiška (75.Krejcar Jakub)), Koblížek Jan, Krejcar Jakub (46.Vach) – Koblížek Jakub (80. Krejcar T.), Židík, Vlasák, Krejcar Jan (70. Kmoníček) – Krejcar T. (46.Bednář), Kmoníček (46. Pajgrt)

Pozitivem utkání bylo pro trenéra, že tým se sešel opět téměř kompletní a tak mohl prodělat finální zkoušku na první jarní kola. Utkání rychle ukázalo rozložení sil na hřišti. Náš tým dominoval v držení míče a technickém přechodu do útoku, soupeř byl pak velmi nebezpečný v rychlém přechodu do útoku. V první půlhodince jsme měli výrazněji více ze hry, ale připravené šance jsme prohospodařili. V defenzivě jsme přežili několik nebezpečných náznaků rychlých brejků, ale nedokázali jsme se z toho poučit do dalších fází utkání. V 35. minutě přišla laciná ztráta na půli hřiště a soupeř předvedl svou hlavní sílu. Rychle přečíslil naši obranu a akci dovedl až do gólové tečky. Naše hráče to opět trochu zchladilo, jelikož to připomíná obdobně vyhlížející utkání z průběhu podzimu či zimní přípravy. Druhou půli jsme začali v trochu obměněné sestavě a snažili se zvrat. Byli jsme mu blízko, když Pajgrt v 55. minutě z dorážky vyrovnal, ale pak v jasné pozici neskóroval Honza Koblížek. Soupeř pak v 65. minutě zasadil další ránu po velmi obdobné akci jako při první brance - 1:2. Naši hráči se sice snažili ale hra postupně ztrácela tempo i řád. Vypracované příležitosti přicházeli méně často a spíše po chybách soupeře než po povedené akci. Soupeř pak do otevírající se obrany podnikl několik rychlých brejků, které jsme ale dokázali přečkat. Utkání tak skončilo pro nás porážkou. Tým má svoji fotbalovou tvář. Do mistrovských utkání vstupuje fyzicky dobře připraven a je jen na nás jakým způsobem to dokážeme prodat.

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/priprava_Miletin_unor_2013

Zpět