Přípravné utkání: TJ Sokol Roudnice : Staré Hradiště 3:0 (1:0)

25.07.2013 16:41

Branky: 43. Melichar, 52. Bednář, 70. Krejcar T.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek – Vlnas, Pajgrt (40. Pithart), Koutník, Krejcar Jakub – Koblížek Jakub, Židík, Bednář (62. Špaček V.), Krejcar Jan – Melichar (46. Koudelka),  Krejcar T.

Úvod utkání byl oboustranně opatrný. Z naší strany bylo v rozehře příliš mnoho ztracených míčů a těžko jsme se dostávali do šancí. Hosté několikrát prověřili naší obranu, která místy se štěstím odolala. V 25. minutě se nám podařilo rychlou kombinací přečíslit hostující obranu, ale Jan Krejcar v samostatném nájezdu jen nechal vyniknout hostujícího brankáře. O chvilku později si podobně vedl i jeho bratr Tomáš. Až v závěru první půle se k odraženému míči dostal nehlídaný Melichar a přesně zakončil. Branka nás povzbudila a ve druhé půli jsme začali dostávat hosty pod tlak. V 52. minutě se prosmýkl mezi obránci Bednář a nekompromisně zavěsil. Nadále jsme si vytvářeli šance, které jsme si vytvářeli hlavně útoky po lajnách. V dobré šanci neuspěl Koudelka, T. Krejcar ani Špaček. Hosté mohli z několik šancí snížit, když nejblíže byl Pavelka, který ale ve 100% šanci netrefil Tomkovu svatyni. Konečnou podobu pak dal zápasu Tomáš Krejcar pro prostrčení Jirky Židka. Herně to dnes hlavně v první půli nebylo moc dobré, ale ve druhém poločase jsme hru zpřesnili a zkvalitnili. Velmi potěšující jsou výkony mladíků Melichara a Koutníka. V závěru utkání se opět projevila dobrá fyzická připravenost našeho týmu. Nutno k tomu přidat i dnešní absenci 6 hráčů, které ale výše zmiňovaní mladíci a tři zkušení hráči béčka dokázali zastoupit.

Zpět