Přípravné utkání: TJ Sokol Roudnice : Třebeš 2:3 (2:2)

16.02.2013 22:31

Branky: Koblížek Jakub, Krejcar Tomáš

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák (46. Tomek) - Vlnas (46. Kučera), Šiška (70.Vlnas), Vlasák, Krejcar Jakub (46.Samšeňák) – Koblížek Jakub (65. Krejcar Jakub), Koblížek Jan, Židík, Krejcar Jan (75. Kmoníček) - Krejcar T. (46.Bednář), Kmoníček (65. Krejcar T.)

V tomto utkání jsme na zkoušku vyzkoušeli staronového hráče Honzu Koblížka, který doplnil Jirku Židíka ve středu zálohy. Soupeř nastoupil s velmi mladých kolektivem, který předváděl aktivní hru, která nám hned v úvodu dělala velké problémy. Z dané aktivity a několika našich chyb tak pramenili brankové příležitosti soupeře, které jsme naštěstí přežili bez inkasované branky. Tak trochu nedáš dostaneš platilo kolem 20. minuty, kdy se nám povedla akce na jejím konci byla přesná hlavička Kuby Koblížka. Bohužel soupeř dokázal poměrně rychle odpovědět a záhy jít do vedení po dvou nedobře zvládnutých obraných situací z naší strany. Ještě do konce poločasu se po individuálním akci prosadil Tomáš Krejcar. Vstup do druhé půle nám vyšel mnohem lépe než soupeři a byli to naši hráči, kteří měli osud utkání ve svých rujách. Bohužel produktivita 100'% šancí byla nulová. Bohužel takovéto chyby v ofenzivní činnosti nás dnes stály výhru. Navíc jsme soupeři tak trochu darovali vítěznou branku. Jak už to chodí je po několika neproměněných šancích povětšinou všechny vina svalena na defenzivu. Dnes jsme ale v obou činnostech tj. defenzivní i ofenzivní propadli. Remíze v posledních minutách stála v cestě i tyč a tak si připisujeme první nezdar v zimní lize. Opět platí obehraná roudnická fráze "Je to o brankách". Tým ale i nadále na sobě pracuje což je povzbudivé.

Zpět