Příspěvek SK do Roudnického zpravodaje

25.04.2016 10:46

SK Roudnice

 

„A“ mužstvo dospělí

Jarní část sezóny jsme zahájili zimní přípravou v lednu 2016. S přístupem hráčů k tréninkovým jednotkám i přípravným utkáním jsem byl spokojen a dobře jsme tak navázali novou spolupráci po dobře odvedené práci bývalého trenéra Vládi Koudelky.

V přípravných utkáních jsme se zaměřili na zapojení co nejvíce hráčů z řad A i B mužstva, abych se přesvědčil o kvalitách jednotlivců, kteří mohou být zapojeni do utkání jarní části.

Mistrovská utkání jsme zahájili se ctí a mohu mít dobrý pocit především ze získaného bodového efektu, kdy jsme po pěti zápasech vybojovali 13 bodů se skóre 5:2.

Co se týká herního projevu, tam máme před sebou hodně práce. Pozitivně hodnotím vzestupující tendenci, kdy jsme již v utkání v Libčanech sehráli kvalitní zápas. Paradoxně doma v prohraném zápase s Hořicemi (6.utkání), kdy jsme byli oslabeni o čtyři hráče základní sestavy, jsme odehráli dobré utkání a ukázalo se, že i s hráči mimo základ je potřeba počítat. 

 Shrnul bych to tak, že máme na čem stavět, i když je spousta práce před námi.

Děkuji hráčům za dosavadní přístup, vedení klubu za příležitost a doufám, že se nám společně bude dařit plnit cíle a bavit diváky a příznivce roudnického fotbalu.

 

                                                                                               Frýda Milan, trenér A mužstva

 

 

„B“ mužstvo dospělí

Jarní část jsme začali velice dobře. Získali jsme zatím 11 bodů výhrou nad Starým Bydžovem, Praskem a Malšovou Lhotou, remízami s Boharyní a se Syrovátkou. Velice důležité pro nás bylo vítězné utkání v Prasku. Doufám, že se nám podaří v tabulce o několik příček poskočit.
Na trénincích je velmi dobrá účast, proto chci pochválit všechny hráče.
Chtěl bych poděkovat hráčům i fanouškům za jejich dosavadní podporu a přízeň.                                                                                                             Petr Klempíř, trenér B mužstva

Kadeti

Soutěž kadetů se pro malý počet mužstev na jaro zrušila. Všichni naši dorostenci chodí trénovat s B mužstvem. Postupně se zapracovávají do dospělého fotbalu. Starší žáci hostují a  hrají v Kunčicích.

 

 

Mladší žáci

V zimní přestávce se trénovalo 2x týdně a byla vyplněna několika turnaji, kde se kluci rozhodně neztratili. Do jarní mistrovské části krajského přeboru jsme nevkročili nejlépe, ale poté na domácím turnaji jsme předvedli velmi pěkný výkon.

 

                                                                                  Jaroslav Mádlo, trenér mladších žáků

 

 

Starší přípravka

V zimní přestávce jsme trénovali v tělocvičně v Libčanech a pokud to počasí dovolilo, tak na naší umělce. Zúčastnili jsme se dvou halových turnajů (Holice, Předměřice). Momentálně trénujeme 2x týdně na Starém hřišti.  V mistrovských turnajích krajského přeboru se utkáváme s velice kvalitními týmy. Kluci se, ale přesvědčili, že pokud podají maximální výkon, dokážeme odehrát vyrovnané zápasy téměř s každým. Věříme, že zkušenosti získané z této soutěže, pomůžou borcům, kteří to myslí s fotbalem vážně, k jejich dalšímu výkonnostnímu růstu.

 

                                                                       Tomáš Rejl, Jiří Tomáš, trenéři starší přípravky

 

 

Mladší elévové 

 V zimě letošního roku jsme navázali na tréninkovou činnost z předchozího období. Trénovali jsme jedenkrát týdně v tělocvičně v Libčanech. V lednu a v únoru jsme absolvovali tři halové turnaje v Hradci Králové a jeden v Jaroměři. Na turnajích jsme se s většími či menšími úspěchy konfrontovali s mužstvy hrajícími krajský přebor. V těchto zápasech se ukázalo, že hlavním nedostatkem družstva je úzký kádr. Pro všechny hráče to byla výborná zkušenost. Od března jsme začali trénovat dvakrát týdně venku na umělce nebo přírodní trávě. Tréninková činnost kluků a holky je dobrá, jedinou překážkou jsou typické jarní virózy. Na jaře nás čeká téměř dvacet zápasů v rámci víkendových turnajů okresního přeboru. Dva hrajeme v domácích podmínkách. První v neděli 24.4., druhý pak také v neděli 5.6. Další turnaje, kde nás můžete podpořit jsou dle rozpisu dostupné na stránkách. Všichni hráči podstupují tréninky úměrně svému věku, protože věkové rozložení týmu je 4 roky a stejně tak i fotbalová dovednost je rozdílná. Hlavní tíže odpovědnosti je na ročníku 2007, ale zařazujeme do hry i chlapce 2008-2010. Všichni se už těšíme na soutěžní zápasy a předem děkujeme za Vaší podporu, až to vypukne.

 

                                                  Zdeněk Mikan, Martin Nun, Josef Vích, trenéři mladších elévů

                                                                        

Rádi v našich řadách přivítáme chlapce a děvčata starší  5 let.

 

Čerstvé informace o všech mužstvech i dění v klubu na www.sk-roudnice.cz

 

Další činnost SK:

Přehled akcí, které jsme uskutečnili od minulého vydání roudnického zpravodaje a které plánujeme v nejbližší době:

 

  • Rok 2015 jsme ukončili a zároveň 2016 zahájili silvestrovským setkáním na Starém hřišti, které jsme spolupořádali spolu s OU Roudnice a ostatními spolky.
  • Naší první akcí tohoto roku byl v pátek 5. února Sportovní ples. K tanci hrála kapela Bylo nás pět. Bylo téměř vyprodáno a tančilo se do brzkých  ranních hodin.
  • 6. března se v hospodě U Formana se konala Valná hromada SK. Na ní jsme zhodnotili naši činnost v 2015 a naplánovali rok 2016.
  • Další jarní akcí byl každoroční Sběr starého železa, který se konal v sobotu 16. dubna.
  • Jako každý rok, budeme 30.dubna od 18h v Lesejčku pořádat, spolu s dalšími roudnickými spolky, Slet čarodějnic.
  • Na 9.-10. července je opět naplánován Pouťový víkend. V sobotu odpoledne bude turnaj dospělých, po němž bude následovat pouťová zábava. K tanci a poslechu bude hrát skupina FORSÁŽ.  V neděli odpoledne se nejprve uskuteční miniturnaj mládeže a poté bude sehráno utkání „svobodných“ proti „ženatým“. 
  • V sobotu 13. srpna se uskuteční další ročník žákovského turnaje Sokol Cup 2016

 

 

                                                                                                        Za SK Roudnice Tomáš Rejl

 

Zpět