Příspěvek SK Roudnice Starší žáci do zpravodaje

30.09.2017 13:04

 

Do nové fotbalové sezony 2017/2018 vstoupili Starší žáci pod vedením staronového trenéra Davida Klapky a zkušeného asistenta Vítězslava Havlíčka. Tréninkové jednotky začaly 25.8.2017 za velmi dobré tréninkové morálky.  Díky spojení týmů Roudnice a Kunčic se poprvé v historii podařilo přihlásit pro věkovou kategorii  U – 15 Krajská soutěž. Z hostování ze žákovské ligy v Novém Bydžově se vrátila většina hráčů, jenž díky nabytým zkušenostem z ligového fotbalu, tvoří osu týmu.

Soutěž kluci zahájili velmi úspěšně a navzdory tomu, že většina hráčů  jsou o rok mladší, mají velmi úspěšnou zápasovou bilanci. Z 5 zápasů si nesou 12 bodů a skore 17:8. Z jejich hry je patrná radost a chuť, na čemž má velký podíl i vedení klubu SK Roudnice, jenž hochům připravuje velmi dobré podmínky.

Za to vedení klubu patří velké díky a příslib do budoucna, že se jim péče věnovaná mládežnickému fotbalu v dobrém vrátí.

                 

                                                                                                                                    Hlavní trenér  U 15

                                                                                                                                          David Klapka

                                                                                                                                    

Zpět