Probluz "B" : Roudnice "B" 0:2 (0:1)

04.11.2008 22:15

Sestava: Žák - Mencák (10. Švadlenka (75. Jarkovský T.)), Koudelka V., Truhlář, Mrštík D. - Špaček V., Klapka, Šiška, Panchártek - Mrštík L., Koudelka M. (80. Graf) 

Branky: Koudelka M., Mrštík L.

Zápas začal hodně z ostra a hned po několika minutách bylo jasné, že se bude někdy více bojovot než hrát. Brzy skončilo utkání pro mladého Michala Mencáka, který si po jednom ze střetů s protihráčem pochroumal koleno. V první dobré šanci se ocitl Lukáš Mrštík, ale nedokázal překonat brankáře Trubače, který v Probluzi hostuje z Olympie. Poté se dvakrát přihlásili o slovo domácí a ahlavně druhá šance po chybné rozehře naší obrany bylo doslova tutová, když se dva domácí řítili sami na Žáka, ale domácí hráč nespolupracoval a zakončit velmi nepřesně. Pak přišel další z momentů, který rozvířil emoce. Ve vápně domácích udělat kličku výbýhajícímu brankáři Lukáš Mrštík a domácí golman jej umyslně strčil. Rozhodčí Markvart nenařídil ani penaltu a dokonce ani nesáhl pro kartu za faul ve vyložené situaci. O chvilku později nám ale vyšla rychlá rozehrávka a po krásné kombinaci Míra Koudelka zasunul do prázdné branky. Domácí se snažili odpovět a hrozili hlavně ze standardních situací. Ve druhé půli měli trochu navrch domácí, kteří však nedokázali své šance proměnit, na čež stoupalo napětí na hřišti. Největší šanci domácím zmažil Švadlenka, který na brankové čáře zaskočil za již překonaného Žáka. Po jednom z mnoha střetů se v 70. minutě rozpoutala strkanice, na kterou oba hlavní akteři dopltili červenou kartou. S postupem času se na kopačky domácích lepila nervozita a nepřesnost. V závěru dokázal ještě naše vítezsví pojistit Lukáš Mrštík, a tak si vezeme z horké probluzské půdy cenné 3 body. Věříme, že zranění Michala Mencáka nebude vážné.

Zpět