První jarní domácí utkání + FOTO

27.04.2014 20:47
Mistrovský turnaj 27.4. 2014 Roudnice
 
Roudnice A - Urbanice  3 - 3
Rejl 2, Mencák
Roudnice A - FCHK dívky  1 - 0
Nun
Roudnice A - Roudnice B  6 - 1
Mencák 2, Nun 2, Mikanová, Rejl
 
Sestava: Sidor - Mikanová, Nun, Pajgrt, Novák, Mencák, Rejl, Křenek
 
První jarní domácí turnaj jsme sehráli za krásného počasí na perfektním trávníku našeho hřiště. Soupeřem nám byli chlapci a dívky z Urbanic, žákyně FCHK a v bratrovražedném boji naše B družstvo. V prvním utkání s Urbanicemi jsme se brzy dostali do dvoubrankového vedení. Na konci prvního poločasu jsme polevili a soupeř měl několik dobrých příležitostí vstřelit branku. Toto varování jsme i přes poločasovou domluvu nebrali vážně a Urbanice zápas třemi brankami otočily. To nás konečně probralo a zvýšením důrazu a pohybu jsme zaslouženě vyrovnali. Ve druhém utkání s dívkami jsme dobrým pohybem a napadáním eliminovali nejnebezpečnější hráčku soupeře a tím otupili zbraně holek. Potom nás Sam poslal do vedení, které jsme dobrou hrou udrželi až do konce i přes několik příležitostí na obou stranách. V posledním zápase jsme se pustili do boje s našimi mladšími spoluhráči. V utkání jsme dle předpokladů hráli ponejvíce před brankou soupeře. Přes množství  šancí jsme skórovali pouze šestkrát. Béčko nám po ojedinělé akci a nedůrazu před naší brankou vstřelilio vytoužený gól. Za dnešní turnaj si zaslouží pochvalu agilní útočná dvojice Nun - Rejl.
                                                                                                          Z. Mikan, M. Nun, trenéři
Společné foto:

Zpět