Roudnice "B" : Libčany "B" 4:2 (2:1)

27.10.2008 20:51

Sestava: Žák - Krejsa, Švadlenka, Jarkovský (70. Klapka M.), Mrštík D. - Špaček, Klapka D., Šiška, Panchártek - Vlasák (80. Graf), Mrštík L.

Branky: 2x Klapka, Mrštík L., Šiška

Do zápasu jsme nastupovali bez absentujících Koudelků, Mencáka a Truhláře. Z prvního týmu byli povoláni Vlasák a Krejsa. Do utkání se nám podařilo vstoupit snově, když hned v první minutě jsme se ujali vedení po střele kapitána Davida Klapky. V úvodních 20. minutách jsme hráli solidní fotbal a soupeř se téměř k ničemu nedostal. Vedení mohl potvrdit znovu Klapka, ale jeho střela skončila pouze na tyči. Pak ale soupeř prohodil Pavelku ze středu zálohy a útočníka Divíška a oboum změna prospěla. Najednou byly Libčany lepším a nebezpečnějším týmem. Dvakrát jsme jejich velké šance přežili pouze se stěstím, ale v 35.minutě pošel balon skrz naši obranu a Pavelka ho dokázal procedit pod vyběhnuvším Žákem k Jedličkovi, který srovnal skóre. O chvilku později jsme se ale opět prosadili my, když se Panchártek prosmýkl podél Brixiho a předložil Lukáši Mrštíkovi ideální přihrávku, s kterou si dříve jmenovaný poradil a zakončil přesně. Druhá půle byla z naší strany rozhodně lepší, ale i tak soupeř neustále hrozil z rychlých brajků, které táhnul velmi dobře hrající Pavelka. V 55.minutě se prodral do pokutového území Klapka a posunul míč pod sebe na nabíhajícího Šišku, který trochu se střěstím zvýšil na 3:1. V 65. minutě se hostům opět povedl brejk a Pavelka trochu se stěstím prošel až před Žáka a přesnou střelou snížil. O chvilku později pronikal do vápna Krejsa a byl jasně faulovám, bohužel pro nás stejného názoru nebyl hlavní rozhodčí. Uklidnění přišlo o chvilku později kdy po rohu propadl míč až k Davidu Klapkovi a ten pohodlně zakončil. Hosté měli několik slibných šancí na snížení po několika slepených standardkách, ale vytěžili z toho pouze tyč. Konec jsme již zvládli odehrát hlavně na polovině hostů, a tak se podařilo v navázal na vítězství Áčka ze soboty. 

Zpět