sezóna 2010/11: Červeněves : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 0:14 (0:5)

31.08.2010 15:42

Branky: Voříšek 4, Vodička 3, Vlasák 2, Chrudimský 2, Vítek, Mičiak, Kotek
 

Do utkání jsme nastupovali po dobré přípravě,která probíhala už od konce července. Naši hráči předčili soupeře ve všech směrech a s vyjímkou několika možností domácích se hrálo jen na polovině soupeře. V prvním poločase se domácí snažili uhlídat naše útočné výpady, ale s přibývajícím časem nestačili odolávat našim akcím a skóre narůstalo v jejich neprospěch velmi rychle. Přitom ještě řada možností zůstala nevyužita buď špatným zakončením nebo zlou přihrávkou.To by pak byl výsledek pro domácí ještě krutější. Chci ale mužstvo pochválit za předvedenou hru a až doladíme ty drobné chybičky, které se v utkání objevili, budeme připraveni hrát utkání i s kvalitnějšími soupeři na dobré úrovni a poprat se tak opět o příčky nejvyšší.
 

                                                                                                                                                        Vladimír Novotný

 

Zpět