sezóna 2010/11 : Kobylice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:1 (0:0)

05.06.2011 12:29

Branka: Voříšek PK.

Domácí tým nastoupil ve vysokém tempu a od začátku utkání diktoval hru.K mému podivu ale dnes moji svěřenci tomuto tempu stačili a tak se domácí do vyložených šancí nedostali.A když už ano,stál před nimi dnes opět výtečný gólman Javůrek.Poločas se hrál spíše od vápna k vápnu,ale opticky měli více ze hry domácí.Do kabin se šlo za bezbrankového stavu.Ve druhé půli začali domácí tlakem,který vyústil faulem našich obránců a následoval pokutový kop.Míč se odráží od tyče a následnou dorážku do téměř prázdné branky má ve své moci famózním zákrokem Javůrek.Zůstáváme ve hře a domácí jsou trochu zklamáni nevyužitou možností.Po pár minutách se dostáváme ke slovu i my a po závaru před domácí svatyní se píská další pokutový kop.Máme stejnou příležitost jako domácí.Míč si postaví Voříšek,pošle gólmana na druhou stranu a s přehledem otevírá skóre utkání -0:1.Zbývá asi 10 minut do konce utkání.Stoper domácích na sebe bere zodpovědnost a podniká jeden výpad za druhým na naši branku.V ten moment se nám nabízejí asi 2-3 brejky k potvrzení vítězství.Bohužel špatným řešením akce nebo slabou střelou náskok nenavýšíme a naopak domácí minutu před koncem vyrovnají na konečných 1:1.Dnes jsme odehráli asi nejlepší utkání v jarní části i přesto,že jsme získali pouze bod.Po prohře  se Skřivany jsem si přál,abychom zbývající utkání odehráli důstojně.To se nám dnes podařilo v plné míře a já moc děkuji hráčům za předvedený výkon.Hrát takhle v každém utkání mohlo být naše umístění o něco lepší,takhle to vypadá na konečné 5-6 místo z 21 mužstev.

Vladimír Novotný

 

Zpět