sezóna 2010/11: Nepolisy : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 0:4 (0:3)

10.10.2010 22:03

Branky: Voříšek, Chrudimský, Matoušek, Vítek

Do zápasu jsme šli s jasným cílem potvrdit vzrůstající formu z posledního utkání. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili a zápas měli pod kontrolou. Škoda neproměněných dalších slibných akcí, ale snad si hráči vzali poučení a v dalších šancích si povedou lépe. Dnes celé mužstvo ukázalo,že umí bojovat od první do poslední minuty. Utkání se povedlo celému týmu ale musím vyzdvyhnout výkon Tomáše Kotka, který byl dle mého názoru nejlepším hráčem na hřišti. Doufám, že v nastaveném trendu bude mužstvo pracovat i v dalších utkáních a hlavně před domácím publikem, které by jsme si chtěli udobřit po nepovedeném zápase s Kosičkami.
                                                                                                    Vladimír Novotný

Zpět