sezóna 2010/11: Nový Bydžov "C" : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:4 (1:0)

09.10.2010 09:02

Branky: Voříšek 2,Vlasák,Vítek

Na dvakrát odložené utkání pro špatný terén jsme přijeli po domácí prohře s Kosičkami a na našich hráčích bylo vidět, že jim to ještě leží v hlavách. Za celý první poločas jsme si vytvořili pouze tři střelecké možnosti a to je velmi málo. To domácí byli dravější a byli to oni kdo určoval tempo hry. Po zásluze se ujali vedení, když dva hráči postupovali sami na branku a příležitost proměnili. Skóre mohli domácí do poločasu navýšit asi 5x, ale dnes vynikající gólman Javůrek jim v tom svými skvělými zákroky zabránil. My jsme mohli jít do kabin za remízového stavu, ale nabídnutou možnost v podobě pokutového kopu jsme nevyužili a tak jsme šli s jednogólovou ztrátou. V kabinách bylo potřeba s týmem rozumně promluvit a hlavně jsme na druhou půlku přeskupili své řady. Obraz hry se radikálně změnil a začali jsme soupeře přehrávat a vytvářet si možnosti ke vstřelení branky. Ty také nakonec přišli a my otočili nepříznivý vývoj utkání na svoji stranu. I při vedení 2:1 domácí dále hrozili, ale nejlepší muž na hřišti, gólman Javůrek, už jim nedovolil žádný zápis do listiny střelců a když jsme po dvou pěkných akcích přidali další branky a upravili na 4:1 utkání bylo rozhodnuto. Chválím mužstvo za 2.poločas, kde dokázalo, jak by se mělo bojovat o body.
 

                                                                                                            Vladimír Novotný

Zpět